تماس با ما : شماره تلفن های پشتیبانی : 09125086762 -09124900253 *** ایمیل : info@kado4fasl.ir
خانه / آموزش نقاشی و طراحی چهره

آموزش نقاشی و طراحی چهره

آموزش اصول طراحی و نقاشی به صورت خصوصی و گروهی با جدیدترین متد ها و تکنیک های طراحی

در سه شعبه تهران ، البرز ، قزوین

زیر نظر استاد محمدی  ، استاد نخبه کشور

آموزش نقاشی

آموزشگاه نقاشی

آموزش نقاشی

سفارش نقاشیکلاس نقاشیآموزشگاه و کلاس طراحی چهره

کلاس های آموزشی طراحی چهره

Painting

آموزش سیاه قلم  

ویژگیها و ملاحظات خاصی که در سیستم آموزشی کلاسهای ویژه لحاظ میشود، سطح کیفی آموزش در این کلاسها را بسیار بالا تر از یک کلاس خیلی خوب قرار داده و آن را از موارد مشابه کاملا متمایز میسازد. در ذیل به پاره ای از تفاوتها و امتیارات کلاسهای ویژه اشاره میگردد:

اعمال محدودیت در ظرفیت هنرجویان کلاسهای ویژه جهت حفظ سطح کیفی آموزش

آموزشگاه نقاشی آرتیکو به ثابت و محدود نگاه داشتن تعداد هنرجویان در این کلاسها ( ۳ و در بعضی کلاسها ۵ نفر ) ملزم و پایبند است و علیرغم حجم زیاد مراجعه و تقاضا برای پذیرش و ثبت نام در کلاسها، اقدام به پذیرش هنرجو در کلاسهای تکمیل ظرفیت شده نمی نماید و ایشان را ترغیب به ثبت نام رزرو می نماید تا از این طریق ضمن حفظ تداوم نظم و سطح کیفی آموزش، امکان حضور سایر متقاضیان نیز فراهم گردد.

ما در آموزشگاه نقاشی  آرتیکو جهت مثال برای ۲۰ نفر، چهار کلاس پنج یا شش نفره و بصورت ویژه تشکیل میدهیم و اساتید هم بجای نیرو گذاشتن برای ۲۰ نفر در یک کلاس ، در هر کلاس با سه الی شش نفر کار میکنند و این یکی از دلایل راندمان بالای کلاسهای آموزشگاه آرتیکو میباشد.

نگاهی به برخی از آثار هنرجویان آموزشگاه

آموزش نقاشی

آموزشگاه نقاشی

آموزش طراحی

 

آموزش جداگانه، مستمر و متناسب با توان هر هنرجو در کلاسهای ویژه

امروزه نظام آموزشی کارآمد، نظامی است که به تک تک عناصر تشکیل دهنده خود بها داده و بررسی ها و رسیدگی های خاص مربوط به هر جزء را مد نظر داشته باشد. از این رو نظام آموزشی همگانی که بخصوص انعطاف محوری را نیز در کنار لازم الاجرا بودن خود جای داده باشد، میبایست جایگزین نظام تک بعدی و مکانیکی رایج فعلی در بسیاری از مراکز گردد.

ما در کلاسهای ویژه آموزشگاه آرتیکو ضمن اینکه سر فصلهای هر دوره را قبلا تدوین و اجرایی نموده ایم، در عین حال نیرو و توان و کشش هر هنرجو را از نظر نیانداخته و در مواردی بر حسب صلاحدید و تجربه کاری اساتید مربوطه، با انعطاف بیشتری در مورد روش و نوع برخورد و یا اجرای ترتیب تقدم و تاخر آموزش مطالب به هنرجو تصمیم گیری مینماییم. این روش کارایی بالاتر و رضایتمندی بیشتر هنرجویان را در پی داشته است.

نگاهی به برخی از آثار هنرجویان آموزشگاه

آموزش طراحی و نقاشی

آموزشگاه نقاشی

آموزشگاه نقاشی

 

برگزاری نمایشگاه سالانه از منتخب آثار هنرجویان کلاسهای ویژه در گالریهای معتبر تهران

هر سال تقریبا یک نمایشگاه در یکی از گالریهای معتبر تهران با چیزی حدود صد و خورده ای اثر منتخب طراحی و نقاشی هنر جویان کلاسهای ویژه آموزشگاه برگزار میگردد و به هر یک از هنرجویان شرکت کننده که پا به پای تلاش و کوشش اساتید مجموعه زحمت کشیده و کار کرده اند، گواهی شرکت از طرف نمایشگاه مربوطه اعطا میگردد. این گواهی بدلیل رسمی بودن گالریهای مربوطه دارای ارزش قانونی است و میتواند رزومه خوبی برای افرادی که بخواهند از در زمینه های مختلف از آن استفاده کنند باشد.
انتخاب و گزینش آثار جهت شرکت در نمایشگاه با صلاحدید اساتید مربوطه انجام شده و ضوابط و مقررات شرکت در نمایشگاه در زمان مقرر به هنرجویان واجد شرایط شرکت، اعلام خواهد شد.

نگاهی به برخی از آثار هنرجویان آموزشگاه

۳

آموزشگاه نقاشی

آموزشگاه نقاشی و طراحی

 

استفاده از آموزش چند رسانه ای و ابزارهای کمک آموزشی

جهت تفهیم و درک بهتر مطالب، مقاطعی از آموزش بصورت لوح فشرده و فیلم و ویدئو در آمده، که هنرجو  میتواند در این مقاطع تجربه دیداری و شنیداری متفاوتی را از دروس متوالی و پشت سر هم که به صورت کلاسه شده ارائه میشود داشته باشد.

بروز کردن مستمر و پیوسته دانش و اطلاعات فنی و تکنیکی لازم

تحول در متریال و تکنیک اتفاقی است که بدنبال جستجوگری و کنکاش در علم و تکنیک روز دنیا اتفاق می افتد. اساتید و گردانندگان مجموعه پیوسته بدنبال بکارگیری و بهره بری از شیوه ها و فنون امروزی و انطباق آن با حد اکثر بضاعت و امکانات موجود در کشورمان ایران میباشند. با نگاهی به آثار هنرجویان کلاسهای ویژه آموزشگاه و مشاهده کیفیت ارتقا یافته آثار میتوان به کوشش پیگیر و مستمر گردانندگان مجموعه در جهت رشد و اعتلای کمی و کیفی کلاسها و تحول تکنیکی در خلق آثار پی برد.

آدرس شعبه تهران : تهران ، سعادت آباد ، سرو غربی ، بلوار پاکنژاد ، پایین تر از پلیس دیپلمات ، ۱۸ متری مطهری ساختمان مطهری پلاک ۱۷۲ واحد ۷

آدرس شعبه البرز : البرز (شعبه نظرآباد)  خیابان انقلاب ، جنب پاساژ عباسی ،  ساختمان اتحاف ، طبقه فوقانی

آدرس شعبه قزوین : قزوین ، آبیک،  بلوار امام خمینی طبقه فوقانی پاساژ آزادی

شما عزیزان جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس ها می توانید با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۹۵۰۵۰۹۶۲

۰۹۳۶۵۰۵۰۹۶۲

 

 

آموزش نقاشی :

 


 

کلمات کلیدی :

سفارش نقاشی چهره – سفارش نقاشی چهره از روی عکس – نقاشی از چهره – طراحی – نقاشی با مداد – طراحی چهره – طراحی چهره از روی عکس – نقاشی چهره با مداد رنگی – نقاشی چهره سیاه قلم – نقاشی – سیاه قلم چهره – آموزش نقاشی چهره – آموزش طراحی چهره ، طراحی و نقاشی با مداد کنته و پاستل ،آموزش تصویری نقاشی،آموزش طراحی چشم،آموزش طراحی چهره،آموزش طراحی دهان،آموزش طراحی صورت انسان،آموزش طراحی گوش،آموزش گام به گام نقاشی،آموزش نقاشی با آبرنگ،آموزش نقاشی با مداد شمعی،طراحی چهره انسان،هنر نقاشی – آموزش طراحی و نقاشی – آموزشگاه نقاشی و طراحی