تماس با ما : شماره تلفن های پشتیبانی : 09125086762 -09124900253 *** ایمیل : info@kado4fasl.ir
خانه / درباره ما

درباره ما

درباره  کادو ۴ فصل

 

کادو ۴ فصل – تجارت الکترونیک مدتی است در کشورمان شکل گرفته و خرید از فروشگاه های اینترنتی کم کم به جز لاینفک فعالیت ما در فضای مجازی تبدیل شده است. ما نیز با توجه به دسترسی که به اجناس دسته اول در بازار داریم در این عرصه گام نهادیم.

در دنیای مدرن امروز، برای جذاب بودن باید در لحظه به روز باشید. هنر شما است که با انتخاب خود در کوتاه‌ترین زمان به بهترین نتیجه برسید و از لحظه لحظه زندگی خود لذت ببرید

لوگو کادو 4 فصل

 

در فروشگاه اینترنتی کادو ۴ فصل محصولات متنوع در زمینه زیورآلات، آرایشی، بهداشتی، ساعت مچی و برخی اجناس فانتزی عرضه خواهد شد. اگر شما قصد تهیه یک هدیه مناسب را برای عزیزانتان دارید گردش در این فروشگاه را به شما پیشنهاد می کنیم.

همچنین سفارش نقاشی رئال سیاه قلم و رنگی نیز از فعالیت های جذاب و پر طرفدار این فروشگاه می باشد. ما عکس را از شما گرفته و تابلو نقاشی شده را درب منزل به شما تحویل می دهیم.

مزیتی که ما به شما می دهیم صداقتمان در فروش است. یعنی بنا داریم کالای درجه دو را به عنوان درجه دو و کالای درجه یک را به عنوان درجه یک در معرض فروش بگذاریم. در کنار آن توضیحات کامل را ارائه نموده و انتخاب را به شما بسپاریم و برای آن احترام قائل باشیم. همچنین با راه اندازی بلاگ کادو ۴ فصل مطالب سرگرم کننده و آموزشی مرتبط سعی در جلب بیشتر رضایت شما داشته ایم.

 

باورمان این است که سود ما در رضایت شماست و رضایت شما نیز در صداقت ما خواهد بود.