تماس با ما : شماره تلفن های پشتیبانی : 09125086762 -09124900253 *** ایمیل : info@kado4fasl.ir
خانه / اسلایدر / کتاب طراحی برای افراد کاملا مبتدی

کتاب طراحی برای افراد کاملا مبتدی

Drawing for the Absolute Beginner

 A Clear & Easy Guide to Successful Drawing

(Art for the Absolute Beginner)

کتاب طراحی

“طراحی برای افراد کاملا مبتدی ” کتابی الهام بخش است که طراحی شما را راحتر از آنچه فکر می کنید و سرگرم کننده تر از آنچه تصور می کنید، واقع گرایانه می سازد.

نویسندگان این کتاب مارک و مری ویلنبرینک (آبرنگ برای افراد کاملا مبتدی)همه چیز را پوشش داده اند  از انتخاب مواد و روش درست نگه داشتن مداد، تا توصیه های تخصصی برای چیزهای سخت مانند گرفتن تناسب و پرسپکتیو درست، ترسیم بازتاب ها و طراحی ترکیبات پیچیده. ( به آن اندازه که به نظر می رسید ترسناک نیست… نه وقتی که ماری و مارک راهنمای شما هستند!)

در وسط این کتاب، یک سری تمرینات عملی سرگرم کننده قرار دارد که به شما کمک می کند تا  تمرین کنید و حرکات و ضربه های قلم خود را بهبود دهید – ۲۴ نسخه ی نمایشی کوچک مقدمات ۹ نسخه ی نمایشی کامل گام به گام را فراهم می آورند. هر تمرین بر اساس تمرین قبلی است در حین اینکه مهارت های خود را افزایش می دهد، اعتماد به نفس کسب می کنید  در طول این مسیر خودتان لذت می برید. درس هایی که با طراحی موضوعات ساده مانند لیوان قهوه، ابرها و درختان یاد می گیرید به شما کمک خواهد کرد که به تدریج موضوعات چالش برانگیزتر مانند حیوانات، طبیعت بی جان، منظره و پرتره- انواع موضوعات و صحنه هایی که همیشه آرزوی کشیدن آن ها را داشتید- را انتخاب کنید.

این کتاب فقط یک بلیط برای شکوفایی هنرمندان در هر سنی است. برای کشف لذت ناب نقاشی هیچ گاه خیلی زود و هیچ گاه خیلی دیر نیست!

نام کتاب : Drawing for the Absolute Beginner

نوع فایل : PDF

تعداد صفحه : ۱۳۱ صفحه

زبان : انگلیسی

لینک دانلود

سفارش نقاشی چهره

بازدید کننده گرامی ضمن قدردانی و تشکر از بازدید و انتخاب شما به اطلاع می رساند در اقدامی بدیع در این فروشگاه، سفارش نقاشی پرتره رئال (نقاشی چهره طبیعی) با قیمتی باور نکردنی پذیرفته می شود. جهت سفارش می توانید اینجا را کلیک نمائید.

کلمات کلیدی :

سفارش نقاشی چهره – سفارش نقاشی چهره از روی عکس – نقاشی از چهره – طراحی – نقاشی با مداد – طراحی چهره – طراحی چهره از روی عکس – نقاشی چهره با مداد رنگی – نقاشی چهره سیاه قلم – نقاشی – سیاه قلم چهره – آموزش نقاشی چهره – آموزش طراحی چهره

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *