تماس با ما : شماره تلفن های پشتیبانی : 09125086762 -09124900253 *** ایمیل : info@kado4fasl.ir
خانه / آرایشی / چگونه با لوازم آرایشی جدید زیبا تر شویم

چگونه با لوازم آرایشی جدید زیبا تر شویم

حجم دهنده ی لب

حجم دهنده ی لب: حجم دهنده ی لب ابزاری است که لب ها را حجیم تر می کند و در اثر این حجیم تر شدن به گونه ها برجستگی بیشتری می دهد. اگرچه عواقب و عوارض زیادی از این ابزار گزارش شده است، با این حال اگر از این دستگاه طبق دستورالعمل و با احتیاط استفاده کنید بی خطر است. لب خود را در این وسیله قرار می دهید و به مدت ۱۰ تا ۲۰ ثانیه مکش کمی به لبهای شما وارد می کند. نتیجه ی به دست آمده چشم گیر نیست اما اگر تداوم داشته باشد خطوط لب را حجیم تر می کند و عضلات صورت را قوی تر می کند.

غلتک صورت

غلتک صورت: مانند بسیاری از جدیدترین محصولات مراقبت از پوست که در بازار زیبایی غربی محبوب شده اند، غلتک صورت نیز ابتدا در آسیا ساخته شده است. این ابزار با سنگ یشم خالص ساخته شده و برای ماساژ صورت جهت بهبود عملکرد غدد لنفاوی، گردش خون بهتر و سالم تر و چهره درخشان تر استفاده می شود. از مرکز صورت شروع کنید و با فشاری ملایم به سمت بالای صورت حرکت کنید. سپس از چانه به سمت گردن ماساژ دهید. این محصول در ترکیب با کرم های صورت باعث جذب بهتر و پخش مساوی می شود.

برس آرایش مسواک

برس آرایش مسواک مانند: این برس آرایش مسواکی به تازگی خیلی محبوب شده است. اگر چه شکل عجیب و غریب آن شما را وسوسه می کند که کمی خمیردندان روی آن بزنید و به جان دندان هایتان بیوفتید، اما در واقع در استفاده از و ترکیب مواد آرایش صورت بسیار موثر است. موهای متراکم و فوق العاده نرم آن برای ایجاد یک پوشش بی نقص بسیار موثر است.

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *