تماس با ما : شماره تلفن های پشتیبانی : 09125086762 -09124900253 *** ایمیل : info@kado4fasl.ir
خانه / اسلایدر / لاکچری و معنای جدید آن

لاکچری و معنای جدید آن

 لاکچری در مفهوم جدید، لذت بردن از بهترین ها در زندگی است.

لاکچری در معنا و مفهوم جدید (و در درست ترین فرم رایج آن در طی قرن ها) لذت بردن از بهترین ها در زندگیست: تجربه زیبایی، دانش و انسانیت در عمیق ترین و الهام بخش ترین معانی خود. اینها شیرینی زندگی هستند. لاکچری می تواند یک غروب آفتاب، یک ترانه، یک لحظه صلح آمیز و رضایت بخش، یک فنجان چای خوش طعم، یک کتاب شگفت انگیز یا یک عکس پرمعنا در یک گالری محلی باشد.

با این دید، لاکچری حرکتی از زیبایی یا حیرت و شگفتی است که به ما یادآوری می کند که نه تنها عاشق زندگی باشیم و به سادگی از کنارش نگذریم بلکه با وجد آن را ببلعیم و هر تکه باقی مانده را مشتاقانه بکاویم و نگذاریم حتی یک لحظه از این حیات خارق العاده به هدر رود.

 

لاکچری

 

ممکن است که این نتیجه گیری حاصل چالش هایی باشد که این روزها جوانها با آن روبه رو هستند. بیشتر ما خواهان درآمد رضایت بخش و ثابتی هستیم که بتوانیم علایق خود را دنبال کنیم در حالی که به نظر میرسد لاکچری به معنای امریکایی سنتی ( به طور فزاینده ای داشتن ماشین ها، تلویزیون ها و خانه های بزرگتر) دوام چندانی نخواهد داشت.

  • به طور کلی ما درآمد کمتری داریم و انتظاراتی بیشتر. شاید به همین دلیل است که اولویت ها تغییر کرده اند. شاید به همین دلیل است که لاکچری در معنای هنر، کیفیت و دانش بسیار برایمان ارزشمندتر شده است.

فروشگاه اینترنتی کادو ۴ فصل

 

محصولات فروشگاه :

  1. آرایش و پیرایش ناخن 
  2. تیپ کاشت ناخن
  3. ست مانیکور
  4. نگین ناخن
  5. چسب ناخن
  6. کاتر ناخن
  7. سوهان ناخن
  8. گوشت گیر ناخن
  9. ناخن گیر

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *